اخبار ورزشی

تعطیلی شبانه اردوی تیم ملی وزنه‌برداری/ بازگشت خط‌خورده‌ها به خانه

آفتاب‌‌نیوز :

اردوی تیم ملی وزنه‌برداری برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ ازبکستان در چالوس برگزار شد. فدراسیون وزنه‌برداری امروز (دوشنبه) اعلام کرد که با تصمیم کادرفنی تنها سه وزنه‌بردار که در رده سنی جوانان هستند، به مسابقات بزرگسالان آسیا که گزینشی المپیک است، اعزام می‌شوند.

این در حالی است که با توجه به گزینشی المپیک بودن مسابقات، بهتر بود تعداد نفرات بیشتری به این مسابقات بروند. 

به این ترتیب اردوی تیم ملی هم تعطیل شد و وزنه‌برداران شبانه به خانه برگشتند. تنها سه وزنه‌بردار که نامشان برای قهرمانی آسیا اعلام شد، در چالوس ماندند. علیرضا عباسپور، عبدالله بیرانوند و علی عالی پور نفرات اعزامی هستند. 

علی داودی، علیرضا یوسفی، رسول معتمدی، مهدی کرمی، حسین سلطانی، مصطفی جوادی، علیرضا معینی، مسعود ممیوند از جمله نفرات  حاضر در اردو بودند که به خانه برگشتند. 

لیست ۱۲ نفره ایران برای قهرمانی آسیا  شامل رضا باقی، عبدالله بیرانوند، حسین سلطانی، علیرضا معینی، علیرضا عباسپور، علی عالی پور، رسول معتمدی، مسعود ممیوند، مهدی کرمی، سپهر مردانی، علیرضا یوسفی، علی داودی بود که تنها سه نفر از این لیست به مسابقات اعزام می‌شوند. 

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.