اخبار عمومیکسب و کار خبر فوری

شماره موبایل زنان طلاق گرفته

دختر 22 ساله که مدعی بود دیگران حق و حقوق او را تضییع کرده‌اند، درباره سرگذشت تاسف بار خود گفت: در خانواده‌ای با فرهنگ «آزاد» به دنیا آمدم و در مشهد به تحصیل ادامه دادم اما سرنوشتم از 15 سالگی در حالی تغییر کرد که به همراه یکی از دوستانم در گروهی تلگرامی عضو شدم. در آن گروه چند پسر جوان نیز عضویت داشتند که با یکی از آن‌ها بیشتر گفت وگو می‌کردم. به دنبال بهترین وکیل در کرج برای حل مسائل حقوقی خود هستید؟ بهترین وکیل کرج با تجربه و تخصص در حوزه‌های مختلف حقوقی آماده است تا به شما در امور مربوط به حقوق ملکی، کیفری، خانواده و… کمک نماید. با استفاده از خدمات ما ، اطمینان حاصل کنید که مشکلات حقوقی شما به بهترین شکل ممکن حل خواهند شد .

او که از درد دل‌های من متوجه کمبود شدید محبت خانوادگی‌ام شده بود، پیام‌های بیشتری برایم ارسال می‌کرد و این گونه روابط ما با یکدیگر ادامه یافت و بعد از این که «امید» وارد دانشگاه شد به دنبالم می‌آمد و سوار بر خودرو با هم به گشت و گذار می‌پرداختیم. او نه تنها خواسته‌های زننده و غیرمتعارفی از من داشت بلکه «بنگ» و «گل» (مواد مخدر) را نیز به من تعارف می‌کرد که با سیگار استفاده کنم! خلاصه این ارتباط احمقانه و هوس آلود که نام «عشق» را یدک می‌کشید تا حدی ادامه یافت که یک روز مرا به باغ ویلای یکی از بستگانش برد و در آن جا اتفاقی افتاد که آینده‌ام را به نابودی کشاند… پس از آن خلوت شیطانی، دیگر «امید» مرا رها کرد و بعد از گذشت دوماه از این ماجرا نزد پزشک زنان رفتم و تازه فهمیدم که چه بلایی به سرم آمده است.

زمانی که دوباره با «امید» تماس گرفتم و ماجرا را توضیح دادم با خودروی مادرش به در منزل مان آمد و با لبخندی تمسخرآمیز گفت: اگر می‌خواهی با من ازدواج کنی، باید تا 30 سالگی صبر کنی، بعد هم من از آن روز شیطانی، فیلم و عکس دارم! حالا هم گم شو برو پایین! با این جمله اگرچه از او نفرت پیدا کردم ولی باز هم با تهدید مرا مجبور کرد که به این رابطه ادامه دهم. از آن روز به بعد من برای حس آرامش، سیگار می‌کشیدم و از درون احساس پوچی می‌کردم! تا جایی که تصمیم به خودکشی گرفتم اما یکی از همان پسرهایی که در فضای مجازی با او آشنا شده بودم، مرا از این کار منصرف کرد.

بعد از این ماجرا، با پسری تبعه خارجی آشنا شدم که بیش از حد به من محبت می‌کرد و من هم به او علاقه مند شدم. حتی برای یکدیگر حلقه ازدواج هم گرفتیم و رابطه مان را علنی کردیم به طوری که او مسئولیت صفحه اینستاگرامی مرا به عهده گرفت چون من درگیر آزمون کنکور بودم اما وقتی پدرم از این رابطه مطلع شد، وکیل ملکی کرج با تخصص در امور حقوقی مرتبط با ملک و املاک آماده است تا به شما در خرید، فروش، رهن و اجاره ملک‌ها کمک کند. این وکیل با تجربه نه تنها در اخذ مدارک ملکی بلکه در رفع اختلافات حقوقی و مشاوره در قراردادهای ملکی نیز به شما کمک می‌کند. با استفاده از خدمات وکیل ملکی کرج، مطمئن باشید که معاملات ملکی شما به نحو احسن انجام می‌شود.

به شدت با ازدواج مان مخالفت کرد چرا که معتقد بود ازدواج با اتباع خارجی تبعات وحشتناکی دارد. در این هنگام «امید» هم مرا دختری هرزه و فاسد خواند و من هم پاسخ دادم که «عاشق فرد دیگری هستم!» پدرم وقتی فهمید که من توسط «امید» فریب خورده ام، شبانه به خانه آن‌ها رفتیم و مادرم موضوع را با خانواده‌اش در میان گذاشت و آن‌ها هم به ناچار با ازدواج من و «امید» موافقت کردند و این گونه پای سفره عقد نشستم ولی «امید» با دختران دیگری نیز در فضای مجازی ارتباط داشت و مرا کتک می‌زد.

هنوز مدت کوتاهی از برگزاری مراسم عقد نگذشته بود که من در یکی از دانشگاه‌های «آبادان» پذیرفته شدم و در آن شهر علاوه بر تحصیل به تدریس خصوصی پرداختم. تا این که روزی «امید» به آبادان آمد و با هم به مسافرخانه رفتیم، در آن جا بود که به او گفتم من فرد دیگری را دوست دارم و طلاق می‌خواهم! ولی او با عصبانیت کتکم زد که مسئول مسافرخانه مرا از دستش نجات داد.من هم به خوابگاه دانشگاه بازگشتم ولی نیمه‌های شب پیام داد که قصد خودکشی دارد!

من هم که ترسیده بودم به توصیه هم اتاقی‌ام دوباره به مسافرخانه رفتم اما او روی تخت نشسته بود و «بنگ» می‌کشید. زمانی که قصد داشت به من نزدیک شود، فریاد زدم جیغ می‌کشم! و بدین ترتیب او را در همان مسافرخانه رها کردم و به خوابگاه رفتم. پدرم وقتی ماجرا را شنید، از من خواست تا از او شکایت کنم. من هم با «فرید»، یکی از دوستانم که در شمال کشور زندگی می‌کرد تماس گرفتم تا برای راهکارهای قانونی کمکم کند. او هم بلافاصله به آبادان آمد و برایم لباس و خوراکی خرید و هشدار داد که «امید» پسر خوبی نیست!

بعد از درگیری تقاضای طلاق دادم و دانشگاه را رها کردم سپس به تهران رفتم و در آن جا مشغول کار شدم تا این که یک روز «هوشنگ» به دیدارم آمد و با هم یک واحد آپارتمانی را به صورت مشترک اجاره کردیم و چندین میلیون تومان هم پرداختم اما قولنامه منزل را به نام هوشنگ نوشتیم که در نهایت او با همکاری بنگاه دار پولم را بالا کشیدند و من که در رویای مهمانداری هواپیما بودم، هیچ گاه نتوانستم به خواسته‌ام برسم و برای حفظ آبروی خودم سکوت می‌کردم. در این شرایط به مشهد بازگشتم و به دلیل بیماری صرع که داشتم، نزد پزشک مشاور رفتم.

زنانی که تمایل به ازدواج دارند اما بدلیل نداشتن خواستگار مناسب مجبور می‌شوند تا سال‌ها تنهایی را تحمل کنند. تنهایی بعد از طلاق مشکلات خاص خودش را دارد . بنیاد وکلا به عنوان یک نهاد حقوقی معتبر و معتمد در کرج، وکلا با تجربه و تخصص بالا را در اختیار دارد. اعضای بنیاد وکلا با رعایت کد اخلاق و حرفه‌ای بودن در خدمت مشتریان حقوقی قرار دارند. این وکلا با ارائه مشاوره حقوقی، دفاع در دعاوی حقوقی و نظارت بر اجرای احکام قضایی، به مشتریان خود کمک می‌کنند تا حقوق و مصالح آن‌ها به بهترین نحو حفظ شود.

به همین دلیل بهتر است تا افراد مدتی بعد از جدایی به فکر پیدا کردن همسر مناسبی برای خود باشند. دلایل نداشتن خواستگار مناسب بعد از طلاق متفاوت است. بعضی از دلایل آن‌ مانند نداشتن روابط اجتماعی قوی با دیگران و سخت‌گیری بیش از اندازه مربوط به شما هستند که می‌توانید با کمی تلاش حلشان کنید؛ اما برخی دیگر مانند داشتن فرزند خارج از کنترل شما هستند و خواستگار شما باید با این موضوع کنار بیاید. به طورکلی این دلایل هر چیزی که باشند شما می‌توانید با استفاده از راهکارهایی که در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم به راحتی شانس خود را برای ازدواج مجدد افزایش دهید.