اقتصادی

وزیر راه و شهرسازی به خوزستان سفر می‌کند

خبر فوری/خوزستان مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه در حوزه مسکن و راهسازی فردا، ۲۰ اسفندماه به خوزستان سفر می‌کند.

مسعود بیات منش در گفت و گو با خبر فوری با بیان اینکه مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی فردا برای سفری یکروزه به خوزستان سفر می‌کند، اظهار کرد: در این سفر پروژه‌های عمرانی در حوزه راهسازی، مسکن و ساختمان و فرودگاهی افتتاح و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح جوانی جمعیت در خوزستان افزود: در سفر وزیر راه و شهرسازی قرار است در قالب این طرح، جشن اهدای سه هزار قطعه زمین اختصاص‌یافته به متقاضیان دارای سه یا چهار فرزند در استان برگزار شود.

بیات منش از آغاز عملیات اجرایی آماده‌سازی اراضی طرح نهضت ملی مسکن در استان با حضور وزیر راه و شهرسازی خبرداد و گفت: همچنین در این سفر وزیر از پروژه‌های کمربندی اهواز و چند پروژه راهسازی در استان بازدید خواهد کرد.

وی ادامه داد: وزیر از محورهای تردد کاروان‌های راهیان نور بازدید می‌کند و در یادمان‌های دفاع مقدس حضور می‌یابد و در انتها نیز در آیین روز ملی راهیان نور در خرمشهر شرکت خواهد شد.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تحصیلات بالا هستم. به شما تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم که با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم، به شما کمک کند تا اطلاعات اقتصادی را بهتر درک کنید و در تصمیمات خود بهتر عمل کنید.