اخبار عمومی

عملیات مدبرانه جوانان فلسطینی مایه مباهات است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی رمضانی بعداز ظهر جمعه بعد از اقامه نماز جمعه در آئین راهپیمایی ضد صهیونیستی شهر سنندج با تقدیر از حضور مردم همیشه در صحنه، بصیر و مؤمن شهر سنندج و استان کردستان در این اجتماع اظهار کرد: خدا را شاکریم که امروز این اجتماع در سنندج شکل گرفته و امروز باید برای عملیات دشمن شکن و صهیونیست‌شکن که توسط جوانان فلسطین اتفاق افتاد شکرگزار پروردگار باشیم.

وی بیان کرد: خداوند در قرآن کریم فرموده است دشمنان اسلام خوار و نابود خواهند شد و امروز رژیم صهیونیسم با این وعده الهی در حال شکست و نابودی است و امروز خواری و شکست را احساس کردند.

رمضانی بیان کرد: باید شکرگزار باشیم که جبهه مقاومت و رزمندگان و جوانان فلسطینی و گردان‌های حماس چنین ضربه‌ای به ارتش پوشالی صهیونیستی وارد کردند.

وی با بیان اینکه ارتش صهیونیستی از سال ۱۹۴۸ سرزمین‌های فلسطین و لبنان را اشغال کرده است، تصریح کرد: این ارتش با رسانه‌هایش سعی دارد خود را از قدرتمندترین ارتش‌های دنیا معرفی کند و به تکنولوژی نظامی خود می‌بالد اما امروز با انتفاضه مردم فلسطین، با انقلاب سنگ فلسطین و با موشک‌های قدرتمند فلسطینی تار و مار شد.

وی اعلام کرد: گنبد آهنین دشمن امروز در هم شکست و خانه‌های عنکبوتی صهیونیستی امروز جای پای رزمندگان اسلام و امت رسول خداست و خدا را بخاطر این نعمت شاکریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان یادآور شد: رهبر معظم انقلاب فرمودند رژیم صهیونیستی تاریخش به قبل از ۱۵ آنلاین و بعد از ۱۵ آنلاین تقسیم می‌شود و این عملیات مدبرانه جوانان فلسطینی بود که این تاریخ را رقم زد.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم بزودی شاهد نابودی همیشگی صهیونیست باشیم، گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی برای همیشه نابود خواهد شد و باید از بین برود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: روزی امام فرمود حصر آبادان باید شکسته شود و این اتفاق افتاد و امروز مقلدان رهبر معظم انقلاب و کسانی که در دیگر کشورهای جهان از انقلاب اسلامی الهام گرفتند این حصر را خواهند شکست و عملیات دشمن را بزودی با عملیات بزرگ‌تر و باشکوه‌تری جبران خواهند کرد.

رمضانی به بمباران و موشک‌باران غزه اشاره و عنوان کرد: امروز غم بمباران غزه مایه اندوه مسلمانان است چرا که کودکان و زنان و سالخوردگان فلسطینی مورد آماج حملات صهیونیست‌ها هستند.

وی خاطر نشان کرد: امروز به اذعان رسانه‌ها هیچوقت تصور نمی‌کردند که چنین عملیاتی علیه ارتش اسرائیلی صورت گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان ابراز امیدواری کرد که جبهه مقاومت توفیق یابد و با حمایت مردم کردستان این فتح به امید پروردگار فتح مبین خواهد بود.