اخبار عمومی

سریال ادامه دار مسمومیت در مشگین‌شهر/ ۵ نفر راهی بیمارستان شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سعید مهری در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به تداوم مسمویت با گاز مونوکسیدکربن در شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: ساعت ۱۹ امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ طی تماس با اورژانس و به دنبال مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در یک منزل مسکونی در روستای پریخان مشگین‌شهر بلافاصله یک دستگاه آمبولانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تاکنون فوتی نداشته است، گفت: در این حادثه دو خانم ۵۸ و ۴۵ ساله بدلیل مسمومیت با مونوکسیدکربن پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان ولیعصر شهرستان مشگین شهر منتقل شد.

با اشاره به راهی شدن ۳ نفر دیگر از شهرستان مشگین‌شهر به بیمارستان بر اثر مسمومیت با گاز ادامه داد: ساعت ۱۶:۴۷ امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ طی تماس با اورژانس و به دنبال مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در یک منزل مسکونی در مشگین‌شهر، بلافاصله آمبولانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.

مهری خاطرنشان کرد: در این حادثه سه نفر به دلیل مسمومیت پس از انجام اقدامات اولیه درمانی با دو دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان ولیعصر شهرستان مشگین‌شهر منتقل شدند که خوشبختانه این حادثه نیز تاکنون فوتی نداشته است.

وی همچنین به تصادف دو خودروی پاترول و پراید در جاده اردبیل – مشگین‌شهر اشاره کرد و گفت: ۵ مصدوم حادثه تصادف رانندگی در جاده اردبیل – مشگین شهر پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط دو دستگاه آمبولانس ۱۱۵ به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل شدند.