اخبار عمومیکسب و کار خبر فوری

افتادن انگشتر در چاه توالت را با 5 روش درآورید

افتادن طلا در چاه توالت یا حمام یکی از مشکلاتی هست که ممکن است برای شما پیش بیایید. افتادن اشیا در چاه توالت و یا حمام اجتناب‌ناپذیر هست. و درزمانی که اصلاً انتظار نمی‌رود اتفاق می‌افتد.البته فقط مسئله افتادن انگشتر در لوله فاضلاب یا حمام و اشیای گران‌قیمت نیست.مثلاً افتادن صابون در چاه دستشویی و یا دیگر اشیا، باعث گرفتگی لوله فاضلاب می‌شود.در آوردن انگشتر از چاه توالت و یا دیگر اشیا نیاز به مهارت و تجربه دارد. یک سرویس‌کار مجرب با یک گیره فاضلابی مخصوص و دوربین لوله و دیگر تجهیزات می‌تواند به شما کمک کند. استفاده از گیره های فاضلابی نیاز به تجربه و مهارت دارد. پس کار را به کاردان بسپارید.

افتادن طلا در چاه توالت یا حمام

 • اگر انگشتر و یا دیگر اشیای شما در چاه توالت افتاده است
 • اگر به دنبال روشی تضمینی برای نجات انگشتر و یا شیء گران‌قیمت خودتان هستید
 • اگر می‌خواهید سرویس‌کار ماهر و مجرب برای درآوردن انگشتر از چاه توالت یا حمام پیدا کنید

 

درآوردن انگشتر از چاه توالت یا حمام

در صورت ابتدا خونسردی خودتان را حفظ کنید. چون انجام دادن کارهای عجولانه و بی‌احتیاطی باعث می‌شود برای همیشه انگشتر طلای خود را از دست بدهید.ازآنجایی‌که درآوردن انگشتر طلا از چاه توالت کار حساسی است. درصورتی‌که تجهیزاتی برای درآوردن آن ندارید. و یا فکر می‌کنید که مهارت لازم برای این کار را ندارید. هیچ اقدامی انجام ندهید.چون تلاش‌های ناشیانه برای درآوردن انگشتر، گردن بند، دسته کلید، ریموت و… باعث می‌شود آن بیشتر به داخل لوله فاضلاب برود و درآوردن آن هم سخت‌تر شود.

همچنین حواستان باشد. بعد از افتادن انگشتر در چاه توالت یا حمام و یا دیگر اشیای قیمتی مانند گوشی موبایل، ساعت، گوشواره و… سیفون را نکشید. و یا آبی نریزید.همچنین اصلاً از توالت استفاده نکنید.سپس می‌توانید با سرویس‌کاران ما تماس بگیرید. تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.سرویس‌کار اعزامی ما در کمترین زمان در محل شما حضور می‌یابد. و انگشتر و یا شیء قیمتی شما را از چاه توالت بیرون میاورند.

باز هم یادآوری می‌کنیم. بهترین کار پس از افتادن انگشتر درون چاه توالت یا حمام ، حفظ خونسردی هست. و عجولانه اقدام نکردن هست. در بسیاری از موارد اقدامات ناشیانه افراد بدون تجربه باعث شده انگشتر بیشتر درون لوله فاضلاب برود. و کاری هم از دست ما برنیامده است.بهترین کار پس از افتادن انگشتر در چاه توالت یا حمام تماس با یک سرویس‌کار ماهر و باتجربه است. تا خیالتان از درآوردن انگشتر از چاه توالت آسوده باشد.

Remove the ring falling in the toilet bowl with 5 methods

بیرون آوردن انگشتر از لوله توالت یا حمام

به این نکته هم توجه داشته باشید. اقدامات ناشیانه خودتان برای در آوردن انگشتر از چاه توالت یا حمام می‌تواند به کاسه توالت و یا سیفون آسیب بزند. که همین امر می‌تواند مشکلات بیشتری برای شما به وجود بیاورد. و هزینه خیلی بیشتری به شما تحمیل کند. مانند شکستن و یا سوراخ شدن سیفون. که باعث نشتی فاضلاب می‌گردد.

همچنین ممکن است حین اقدامات ناشیانه برای در آوردن انگشتر و یا اشیای قیمتی از چاه توالت ، سلامتی‌تان نیز به خطر بیفتد.[نگران افتادن انگشتر در چاه توالت یا حمام نباشید. ما همواره آماده ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان به شما است.]  اگر برای درآوردن انگشتر و یا اشیای قیمتی خود از چاه توالت با یک سرویس‌کار تماس بگیرید.

 • هم در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید.
 • و هم زودتر و به‌طور تضمینی انگشتر و یا شیء قیمتی خود را نجات می‌دهید.
 • و هم اینکه هزینه‌های احتمالی آسیب وارد شدن به توالت و یا سیفون را متحمل نمی‌شوید.

بیرون آوردن طلا از داخل چاه توالت

افتادن گردنبند طلا در چاه توالت یا حمام نیز شایع است. البته با توجه به اینکه گردنبند اندازه بزرگ‌تری دارد. درآوردن آن راحت‌تر است. و احتمال سقوط آن به درون چاه فاضلاب کمتر است. اما باید در مورد گردنبند نیز احتیاط لازم را داشته باشید.برای درآوردن گردنبند طلا از داخل چاه توالت می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

افتادن صابون در چاه دستشویی

یا حمام امری شایع است. بااینکه خود صابون ارزشی ندارد. اما ماندن آن در لوله فاضلاب، گاهی اوقات باعث گرفتگی لوله فاضلاب و یا چاه دستشویی می‌شود.درصورتی‌که صابون باعث گرفتگی لوله فاضلاب یا چاه دستشویی شده است. با تماس حاصل فرمایید. سرویس‌کار اعزامی ما در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حضور می‌یابد.

سایر خدمات

ما درزمینهٔ خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران خدمات ارائه می‌کنیم. خدمات ما شامل کلیه مناطق تهران است. ازجمله:

 • لوله بازکنی غرب تهران
 • لوله بازکنی تهران
 • لوله بازکنی شمال تهران
 • لوله بازکنی پاسداران
 • لوله بازکنی نیاوران
 • لوله بازکنی صادقیه
 • و…

مناطق تحت پوشش درزمینهٔ تخلیه چاه فاضلاب ازجمله:

 • تخلیه چاه شمال تهران
 • تخلیه چاه غرب تهران
 • تخلیه چاه شرق تهران
 • و…

تست اتصالات زیر سینک

در صورتی که آب مصرفی از اطراف خرطومی به بیرون می ریزد، احتمال ۵۰% وجود دارد که لوله سفید رنگ در محل خود آب بندی نشده است.برای تست این کار دور خرطومی را نایلون بپیچید. خرطومی در جای خود قرار دهید. همزمان با باز کردن آب، با دست خود لوله را نگه دارید. اگر آب از داخل سینک بالا آمد، علت گرفتگی از فاضلاب دیوار است. در صورتی که آب را باز می کنید و آب مصرفی از کف شور بالا نمی آید احتمال ۶۰% ممکن است که خودتان به راحتی مشکل را حل کنی.

از دیگر شعبات ما در غرب تهران است.در این صورت زانویی فاضلاب داخل دیوار از فاصله ی کمی مسدود است.ابتدا شلنگ آب را داخل لوله فرو کنید و دور آن بپوشانید. هنگامی که آب را بازکنید و به مدت ۵ دقیقه نگه دارید، فشار آب باعث می شود تا مسیر گرفتگی باز شود.

پیشگیری از گرفتگی مجدد لوله ها

 1. در خروجی هر کفشور و فاضلاب آشپزخانه و سینک ظرفشویی توری مناسب قرار دهید.
 2. استفاده از محلول های شیمیایی برای لوله های پلیکا هر ۲ ماه یکبار. اسید لوله بازکنی غرب تهران را داخل فاضلاب بریزید و تا صبح آب را باز نکنید.
 3. توجه داشته باشید که ریختن اسید داخل لوله های چدنی بسیار خطرناک است و باعث سوراخ شدن لوله می شود.
 4. با استفاده از یک فنر دستی هر ۶ ماه لوله ها را سرویس کنید. فنر دستی را می توانید از فروشگاه های لوله و اتصالات تهیه کنید.
 5. از ریختن تفاله چای و پسماند غذا، روغن ته قابلمه و آشغال ریز به داخل سینک خودداری کنید.
 6. یک سطل زباله در توالت قرار دهید و دستمال کاغذی را حتما در سطل بیندازید.
 7. موهای خود را در حمام به فاضلاب نریزید علت اصلی گرفتگی در لوله حمام، مو است.